Definitivno unutarnji mir iako je ambicija jednako važna ukoliko se želi nešto postići u životu. No ambiciju sam imala u ranijim godinama, što sam starija, sve mi više paše mir i tišina.
S 18 me vodila ambicija promijeniti svijet, danas naravno njegujem unutarnji mir, koliko je to moguće u svijetu u kojem vladaju senilci, sadisti i luđaci...
Mnogim ljudima ambicija donosi mir, ili ono što oni tim imenom zovu. Nije nužno da su te dvije stvari u suprotnosti... Kako god bilo, osobno ću uvijek izabrati potonje...
Jedno drugo ne mora isključivati. Unutarnji mir bez ambicije može dovesti do stagnacije i nazadovanja, a ambicija bez unutarnjeg mira do sagorijevanja. Potrebno je imati ciljeve i napredovati, ali na način da se pronađe balans, ne po cijenu zdravlja, vlastitog mira i gubitka sebe.
Uze mi Livio misli-to da jedno ne isključuje drugo je i moja mantra. Štoviše jedno drugo masu puta ne samo ne isključuje nego uključuje i nadopunjava. Sad kad bi se baš igralo psihologiziranja ako se unutarnji mir nema ne može se imati niti ambiciju bez toga ambicija u principu to nije.
Uvijek unutranji mir
OdgovoriIzbrišiUnutarnji mir...neprocjenjibo...lp
OdgovoriIzbrišiDefinitivno unutarnji mir iako je ambicija jednako važna ukoliko se želi nešto postići u životu. No ambiciju sam imala u ranijim godinama, što sam starija, sve mi više paše mir i tišina.
OdgovoriIzbrišiMogu se samo složiti sa prethodnima.
OdgovoriIzbrišiUnutarnj mir.
OdgovoriIzbrišiZašto bi to bilo suprostavljeno? Meni ambicija hrani unutrašnji mir.
OdgovoriIzbrišiAmbicija .........bez pretjerivanja, sve što sam postigla stvorilo je moj mir unutra........Da nisam......ne znam kako bih živjela
OdgovoriIzbrišiS 18 me vodila ambicija promijeniti svijet, danas naravno njegujem unutarnji mir, koliko je to moguće u svijetu u kojem vladaju senilci, sadisti i luđaci...
OdgovoriIzbrišiMnogim ljudima ambicija donosi mir, ili ono što oni tim imenom zovu. Nije nužno da su te dvije stvari u suprotnosti... Kako god bilo, osobno ću uvijek izabrati potonje...
OdgovoriIzbrišiJedno drugo ne mora isključivati. Unutarnji mir bez ambicije može dovesti do stagnacije i nazadovanja, a ambicija bez unutarnjeg mira do sagorijevanja. Potrebno je imati ciljeve i napredovati, ali na način da se pronađe balans, ne po cijenu zdravlja, vlastitog mira i gubitka sebe.
OdgovoriIzbrišiLivio je sve razjasnio. Slažem se i nemam što dodati. Lijep pozdrav svima!
OdgovoriIzbrišiUze mi Livio misli-to da jedno ne isključuje drugo je i moja mantra. Štoviše jedno drugo masu puta ne samo ne isključuje nego uključuje i nadopunjava. Sad kad bi se baš igralo psihologiziranja ako se unutarnji mir nema ne može se imati niti ambiciju bez toga ambicija u principu to nije.
OdgovoriIzbrišiDajte ljudi neka netko sredi OBJAVLJIVANJE postova......na jednom mjestu da izađu dnevno ili kadgod napisan zadnji post..Ovo nema smisla
OdgovoriIzbrišiOdparlala je i parlaonica svoje ;)))
OdgovoriIzbrišiUnutarnji mir. No, ne želim slušati tuđe zločeste ambicije kako mi ga uništavaju. Ne dam.
OdgovoriIzbriši